O nas

Poznaj ImaGO!

ImaGO! Polska Sp. z o.o. Sp. K. jest międzynarodową firmą, która od 2014 roku działa na rynku polskim, węgierskim, bułgarskim, oraz czeskim. Wkrótce planujemy ekspansję także w pozostałych krajach Europy.

ImaGO! Polska Sp. z o.o. Sp. K.
Dolne Przedmieście 5, 44-240 Żory
508 492 400
kontakt@imagopolska.pl
pon-pt: 9:00-17:00

Misja

1 Najważniejszy jest zawsze KLIENT
2 Najważniejszym zasobem firmy są jej Pracownicy
3 Najwyższa jakość jest naszym celem nadrzędnym

Misją naszej spółki jest działanie (GO!). Chcemy dostarczać przedsiębiorcom narzędzia, dzięki którym wykreują swój pozytywny wizerunek w sieci i poza nią. Naszym celem jest zbudowanie miejsca, które zapewni naszym klientom najlepsze warunki do rozwoju w warunkach globalnej konkurencji i kalifornizacji potrzeb.

Firma ImaGO! Sp. z o.o. Sp. K. powstała z myślą o Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstwach, które pomimo innowacyjnych produktów czy usług nie posiadają tak dużych budżetów na reklamę, jak duże firmy i międzynarodowe korporacje. Chcemy nadążać za postępem technologicznym poprzez wprowadzanie wielu róznych innowacji. Miły i szybki kontakt oraz niekonwencjonalny styl budowania rozpoznawalnych marek pozwoli nam utrzymywać stałych klientów i pozyskać nowych. Wszystkie działania firmy ImaGO! Sp. z o.o. Sp. K. zdeterminowane są trzema zasadami będącymi fundamentem jej filozofii (patrz po lewej).