O nas

Poznaj ImaGO!

ImaGO! Polska Sp. z o.o. Sp. K. jest międzynarodową firmą, która od 2014 roku działa na rynku polskim. Jesteśmy obecni również w Czechach, Grecji, Hiszpanii, Serbii, Słowacji, Rumuni na Węgrzech i we Włoszech.

ImaGO! Polska Sp. z o.o. Sp. K.
Szczygłów 50, Rybnik 44-200
508 492 445
kontakt@imagopolska.pl
pon-pt: 8:00-16:00

Misja

1 Najważniejszy jest zawsze KLIENT
2 Najważniejszym zasobem firmy są jej Pracownicy
3 Najwyższa jakość jest naszym celem nadrzędnym

Misją naszej spółki jest działanie (GO!). Chcemy dostarczać przedsiębiorcom narzędzia, dzięki którym wykreują swój pozytywny wizerunek w sieci i poza nią. Naszym celem jest zbudowanie miejsca, które zapewni naszym klientom najlepsze warunki do rozwoju w warunkach globalnej konkurencji i kalifornizacji potrzeb.

Firma ImaGO! Sp. z o.o. Sp. K. powstała z myślą o Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstwach, które pomimo innowacyjnych produktów czy usług nie posiadają tak dużych budżetów na reklamę, jak duże firmy i międzynarodowe korporacje. Chcemy nadążać za postępem technologicznym poprzez wprowadzanie wielu róznych innowacji. Miły i szybki kontakt oraz niekonwencjonalny styl budowania rozpoznawalnych marek pozwoli nam utrzymywać stałych klientów i pozyskać nowych. Wszystkie działania firmy ImaGO! Sp. z o.o. Sp. K. zdeterminowane są trzema zasadami będącymi fundamentem jej filozofii (patrz po lewej).