Aktualne projekty

Centrum Analizy Rynku i Opinii Społecznej

Centrum Analizy Rynku i Opinii Społecznej zostało powołane w listopadzie 2017 roku przez naszą spółkę. Przeprowadzane przez nas badania oraz analizy mają na celu pomoc przedsiębiorcom w zrozumieniu potrzeb konsumentów.

Oferujemy Naszym klientom kompleksowe badania rynku oraz badania opinii:

  • tworzenie scenariuszy badania
  • dobór grupy docelowej
  • przeprowadzenie wywiadu z użyciem opracowanego kwestionariusza
  • raport z przeprowadzonego badanie
  • sporządzenie Raportu Reputacji Online Centrum Analizy Rynku i Opinii Społecznej

Telefon Tajemniczego Klienta

W połowie 2015 roku po raz pierwszy odbyła się seria badań "Telefon Tajemniczego Klienta". W tym roku miejsce ma już kolejna, druga edycja. W tym samym czasie badanie uzyskało rangę międzynarodową, prowadzone jest już bowiem na terenie Bułgarii, Czech i Węgier.

Telefon Tajemniczego Klienta jest zdecydowanie najbardziej efektywną metodą weryfikacji wiedzy praktycznej personelu firmy, a także jakości obsługi klienta. Swoją skuteczność zawdzięcza nie tylko wiedzy specjalistów, którzy czuwają nad pytaniami dla klientów testowych, ale przede wszystkim temu, że koncentruje się na "tu i teraz", czyli sprawdza wiedzę i zachowanie pracowników w danym momencie. Dzięki temu, że wcześniej nie są oni informowani o badaniu - ich reakcje są naturalne, a zastosowanie konkretnej wiedzy również odzwierciedla jej stan rzeczywisty. Dzięki temu, przyszli Klienci mają niemalże pewność, że korzystając z usług firm znajdujących się na stronie badania Telefon Tajemniczego Klienta będą zadowoleni wybierając ich ofertę.

Aleja Gospodarcza

Czym jest Aleja Gospodarcza dla świata biznesu?

Aleja jest darmowym portalem, w którym każda firma może zamieścić swoją elektroniczną wizytówkę. Tysiące osób odwiedzających codziennie Aleję poszukują usługodawców takich, jak Ty! Przejrzysty, wręcz intuicyjny układ strony pozwala w prosty sposób znaleźć instytucję, która idealnie spełni oczekiwania konsumenta. Łatwo, szybko, bez żadnych opłat - docieraj ze swoją firmą w każde miejsce w Polsce!

Czym Aleja Gospodarcza jest dla internautów?

Dla osób, poszukujących oferty dopasowanej do ich potrzeb, Aleja jest miejscem, w którym bez problemu - nie wychodząc z domu - mogą znaleźć przedsiębiorstwa godne zaufania blisko domu, pracy czy uczelni. Masz mało czasu? Potrzebujesz w krótkim czasie skorzystać z usług fryzjera, mechanika samochodowego i zapisać się do szkoły językowej? W tym miejscu bez problemu znajdziesz miejsca najbliżej Ciebie.

Tworzenie stron www

Strona www to tak naprawdę pierwszy kontakt klienta z daną firmą. Bardzo często przez jej pryzmat oceniana jest dana firma. Dlatego też w swojej ofercie mamy dla Ciebie kilka rozwiązań w jednym produkcie, czyli 4 w 1: profesjonalną stronę www, stałą obsługę techniczną, hosting i wsparcie grafika. Własna domena to oszczędność czasu. Jako właściciel firmy nie masz możliwości spędzania kilku godzin dziennie na zajmowaniu się domeną czy hostingiem. Dlatego zadbamy o to za Ciebie. Zajmiemy się Twoją stroną w taki sposób, żebyś Ty mógł dbać w tym czasie o swój biznes.

HaloŻory, HaloJastrzębieZdrój, HaloTwojeMiasto...

Halozory.pl jest portalem, który zrzesza firmy z danego regionu. Głównie dlatego, w łatwy sposób przedsiębiorcy pozwalają się znaleźć potencjalnym klientom. Co ważne, dzięki temu, że każda domena dedykowana jest konkretnemu miastu, informacje znajdujące się na elektronicznej wizytówce docierają bezpośrednio do mieszkańców z obszaru ich działalności. Dla klientów, którzy szukają oferty skrojonej dokładnie do swoich potrzeb jest to portal, dzięki któremu nie wychodząc z domu mogą łatwo znaleźć to, czego szukają. Dedykowana konkretnemu miastu lista firm pozwala w prosty sposób wyszukać firmę z okolicy, która świadczy interesujące nas usługi. Halozory.pl daje pewność, że przedsiębiorstwo, do którego dzwonimy na pewno działa na terenie, w którym mieszkamy. To nie tylko oszczędza czas, ale i pieniądze.

ikosmetyczka.pl - czyli portale branżowe

ikosmetyczka.pl to największy portal branżowy, który zrzesza salony kosmetyczne w całej Polsce. Specjalnie dla Ciebie dbamy o to, żeby nowości kosmetyczne z całego świata, a w szczególności z Polski, docierały do Ciebie każdego dnia. Masz gabinet urody, ale nie posiadasz jeszcze swojej wirtualnej prezentacji w serwisie? Wejdź na www.ikosmetyczka.pl i zgłoś się już teraz! Dzięki możliwościom, które daje ten portal, możesz dostosować prezentację swojej firmy według indywidualnych potrzeb. Każdego dnia możesz edytować slider, zdjęcia, dodawać promocje czy zmieniać cennik - co niezaprzeczalnie jest jedną z pierwszych rzeczy, które sprawdzają klienci. Co więcej, dołączenie do serwisu to pierwszy krok na drodze do wygranej w Ogólnopolskim Plebiscycie na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016 i odbioru statuetki.

Ogólnopolski Plebiscyt na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016

O sukcesie pierwszej edycji wydarzenia można było przeczytać m.in. w popularnym Magazynie Businesswoman&life. W tym roku laureaci Plebiscytu na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016 zostaną wyróżnieni statuetkami i nagrodami w czasie 16 Branżowych Targów Kosmetycznych Beauty Fair podczas Gali Beauty Award, która będzie miała miejsce 26.11.2016 r. w Katowicach. Dodatkowo, Tytuł Specjalny dla Najlepszego Salonu Kosmetycznego 2016 wręczy nasz Patron Medialny, Redakcja TrustedCosmetics.pl. Patronat nad konkursem objęło również czasopismo branżowe Cabines. Sam plebiscyt odbędzie się już w październiku, a szansę na wygraną ma każdy, nawet najmniejszy gabinet, bo pomimo ogólnopolskiego charakteru, rywalizacja odbędzie się na poziomie powiatowym.